POWITANIE!


Cześć to Ja - Patrycja.

Założyłam bloga, ponieważ chcę podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami odnośnie ślubów i wesel. Obserwuję te uroczystość "od kuchni" już od wielu lat, gdyż jestem wokalistką zespołu weselnego i mam stały kontakt z młodymi parami zarówno przed, w trakcie jak i po tym Uroczystym Dniu. Dlatego też chciałabym Wam jak najmocniej przybliżyć fakty i mity na temat organizacji ślubów oraz chciałabym, żebyście wiedzieli, jak podejmować właściwe kroki w działaniu oraz jakich błędów unikać.


Muszę przyznać, że charakter wesela, motyw przewodni czy chociażby atrakcje są zróżnicowane w zależności od osobowości młodych par. Organizujący mają bowiem w ofercie szeroki zakres usług weselnych. Jest to spowodowane tym, że z biegiem czasu w Polsce pojawiają się coraz częściej trendy zachodnie. Mianowicie mam na myśli to, że młode pary nie chcą, żeby ten dzień był zwykłym przyjęciem weselnym, które znane jest od wielu lat w naszym kraju jako biesiadna zabawa z bimbrem i kiełbasą :P Spotykając się z młodymi parami coraz częściej zauważam fakt, że za sprawą mody amerykańskiej rodzi się u nich pomysł delikatnego odstąpienia od tradycji weselnej mocno zakorzenionej w Polsce. Młode pary chcą, aby ten dzień był bogaty w nietuzinkowe atrakcje (np. puszczanie lampionów, fotobudka) po to, żeby wszyscy goście świetnie się bawili i wspominali go jak najlepiej. Wszystkie rodzaje atrakcji oraz wszystkie punkty ślubu i wesela zostaną indywidualnie przedstawione w poszczególnych postach, które będę zamieszczać systematycznie.

Najważniejsze jest mimo wszystko to, żeby Młodzi nie traktowali dnia Ślubu jako najważniejszego dnia w życiu! Oczywiście jest on bardzo ważny i powinien być uroczysty, ale jeszcze ważniejsze jest to, żebyście go przeżyli w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Jest to dopiero początek Waszej drogi z Wybraną Osobą, dlatego musicie pokonać ją godnie obdarzając się wzajemnym szacunkiem, tak, żeby na koniec tej drogi osiągnąć MAJESTAT wynikający nie z posiadania a z Miłości :)

Tak Romantycznie się zrobiło :)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

O co chodzi z tym konkordatem i jak to wszystko załatwić?

Wspominamy oświadczyny, czyli kreatywność naszych Mężczyzn