Wspominamy oświadczyny, czyli kreatywność naszych Mężczyzn


Cześć Wszystkim,

Ostatnie wydarzenie w mediach, a mianowicie oświadczyny Krzysztofa Rutkowskiego na wziji podczas wywiadu z nim i jego partnerką, zainspirowały mnie do tego, aby poruszyć tematykę oświadczyn. Jest to niezwykle ważna chwila, ponieważ pokazuje jak wrażliwi i kreatywni są nasi Panowie :) Niektórzy z nich tak jak pan Rutkowski należą do grupy mężczyzn odważnych ze spektakularnymi pomysłami, a niektórzy wolą bardziej kameralne wystąpienia. Niemniej jednak powinniśmy, my jako kobiety, docenić każdy wysiłek mężczyzn, ponieważ jedno jest pewne - robią to z miłości i z myślą o Nas.

Mam nadzieję, że dzięki temu postowi Panie powspominają trochę swoje oświadczyny, a Panowie? Może zaczerpną inspiracji, jeśli przygotowują właśnie taką niespodziankę dla swoich dziewczyn.

Dziewczyny! Jeśli jesteście w trakcie przygotowań do ślubu to powiedzcie sobie na chwilę STOP! Warto dla chwili odprężenia przypomnieć sobie jak to było, kiedy Wasz Mężczyzna prosił Was o rękę. 

Wiem, że bardzo popularnym momentem na oświadczyny jest... Sylwester.  Jest to fajny pomysł, dlatego, że dziewczyny zazwyczaj nie spodziewają się takiej niespodzianki. W atmosferze zimowej nocy, fajerwerków i wzajemnych życzeń dostać pierścionek to na pewno wspaniała chwila!
A pomyślcie jak On się cieszy :) Jeszcze więcej energii i emocji towarzyszy takiemu wydarzeniu, jeśli wokoło jest paczka znajomych, którzy zapewne o wszystkim wiedzieli od początku, a kiedy dochodzi do momentu kulminacyjnego. gratulują i biją brawo :) Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia? Panowie pod maską twardzieli często skrywają swoją romantyczną duszę. Dają bukiet róż, uroczą biżuterię czy zabierają na kolacje w romantyczne miejsce. Duża doza romantyzmu znajduje się w oświadczynach na plaży. Ktoś może powiedzieć, że jest to banalny i przestarzały pomysł, ale według mnie ma on w sobie niepowtarzalny urok. Każda dziewczyna na pewno czułaby się doceniona i wyjątkowa, gdyby dostała pierścionek w takich okolicznościach. Morze i plaża to wspaniałe miejsce na oświadczyny, czy to wschód, czy zachód słońca. Jak mówił w swoim wierszu Charles Baudelaire:
"Jakże piękne jest słońce. gdy się rozpłomienia
Rzucając nam dzień dobry! Jak wybuch z ciemności
- Szczęśliwy ten, kto może pozdrowić w miłości
Swój zachód promieniejszy nawet od marzenia!"


 Równie romantyczne są góry. Mają swój klimat. Jeżeli Para Zakochanych dodatkowo pasjonuje się wycieczkami górskimi to jest to zapewne podwójna niespodzianka. Pomyślcie tylko jak po wyczerpującej wędrówce na szczyt marzycie tylko o spoczynku i wodzie, a w tej samej chwili słyszycie pytanie: "Czy wyjdziesz za mnie?" Szok!


Założę się, że wiele dziewczyn zostało poproszonych o rękę podczas Świąt Bożego Narodzenia. Jest to wspaniały czas i super atmosfera sprzyjająca takim wydarzeniom. Tym samym wspaniały prezent pod choinkę. Jeśli Para spędza Wigilię z rodziną obu stron to jednocześnie można zorganizować zaręczyny :) No cóż magia świąt!!
   
       
                                                                                                                                                                  Poza tym, jakże miło jest, kiedy facet coś dla nas ugotuje i udekoruje mieszkanie na naszą cześć! :) Wiele Mężczyzn wybiera najprostsze, ale jakże urokliwie rozwiązania. Kolacja w domu :) Wracasz zmęczona po pracy a tu taka niespodzianka!


Na koniec zostawiłam chyba najbardziej romantyczne miejsce na świecie, jakim jest Paryż! To tutaj Tom Cruise oświadczył się Katie Holmes. Nie musi to wydarzyć się koniecznie pod wieżą Eiffla, ponieważ jest wiele innych pięknych miejsc, a Paryż ma bogaty program atrakcji. Oczywiście jakże piękny jest widok ze szczytu wieży, ale równie romantyczny jest rejs po Sekwanie. Oryginalnym pomysłem na oświadczyny w Paryżu jest także występ Moulin Rouge :) Co kto lubi :)Każda forma oświadczyn będzie na pewno dla Was najwspanialsza i najlepsza, ponieważ będzie WASZA!! Nikt Wam tego nie zabierze i będzie to jedno z najznakomitszych przeżyć w życiu. 

Zapraszam do komentarzy i podzielenia się swoimi historiami :)


Komentarze

  1. Mój narzeczony oświadczył mi się w moje urodziny, lepszego prezentu nie mogłam sobie nawet wymarzyć:) Pamiętam ten dzień jak by to było wczoraj... Mój narzeczony był zestresowany, a mi chciało się płakać :D Niezapomniane chwile, pełne emocji i wzruszeń :)


    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

O co chodzi z tym konkordatem i jak to wszystko załatwić?

POWITANIE!